info@oknomont.eu
+420 776 508 508
+420 603 414 906
ÚvodNovinkyO firměLevná oknaProduktyMontážPoptávkaFotogalerieKontakt
firma Oknomont

Firma Oknomont.eu, s.r.o.

Firma byla založena v roce 1998 a z počátku se zabývala obchodní činností. Během roku 2000 jsme začali dodávat plastová okna stavebním firmám a v následujícím roce jsme svou činnost rozšířili i o montáž těchto oken. V roce 2011 jsme po zralé úvaze založili společnost s ručením omezeným OKNOMONT.EU a pozvolna, tak abychom zabránili zbytečným finančním a existenčním otřesům, přesouváme veškerou agendu na novou společnost, samozřejmě včetně všech závazků a záruk z dřívějšího podnikání pod hlavičkou OKNACL – Milan Suchý.

Na základě zkušeností, které získáváme při realizaci cca 150 - 200 zakázek ročně můžeme svým zákazníkům nabídnout opravdu špičkové služby a následný servis, na který se můžou bez obav spolehnout. A co je dnes důležitější…

Při provádění montážních prací se snažíme co nejvíce vyjít vstříc našim zákazníkům a mezi naše největší výhody patří to, že naše montážní čety u nás pracují stabilně již několik let a není třeba připomínat, že i tato skutečnost se výrazně projevuje na výsledcích naší práce.